top of page

studioMATTI . communication & graphic design studio . we create timeless & remarkable brands.

NEW WEBSITE COMING SOON

We're working behind the scenes to upgrade our website and services for an even better experience. 
SET TO LAUNCH 01.09.2024

SERVICES

strategy • branding • website/webshop • print/packaging • communication • digital marketing • social media/seo

Brand Building: LYSS

Het Ontwikkelen van het LYSS Merk

Gedurende een jaar had ons team het voorrecht om het nieuwe merk LYSS tot leven te brengen. Ons team bracht creativiteit, toewijding en expertise in elk aspect van het project, resulterend in een merk dat zelfliefde, empowerment en individualiteit belichaamt.
Logo: Een Symbool van Kracht

Het LYSS-logo is een visuele representatie van empowerment en zelfexpressie. Met zijn vetgedrukte serif-lettertype en delicate handgeschreven script symboliseert het logo de kracht en zachtheid van de LYSS-vrouw, en voegt het een vleugje creativiteit toe aan de merkidentiteit.Website: De Essentie van LYSS Online Vastleggen

Geleid door Leens visie hebben we www.lyssbyleen.be ontworpen om meer te zijn dan alleen maar een online winkel. Ons doel was om een digitale ruimte te creëren waar vrouwen LYSS's samengestelde collecties konden verkennen en zich geïnspireerd voelden om zichzelf uit te drukken via mode. Het strakke ontwerp van de website en de intuïtieve navigatie weerspiegelen de missie van LYSS van zelfliefde en empowerment.
Verpakking: Een Unieke Klantenervaring

We werkten samen met Leen om unieke papieren en canvas tassen te ontwerpen die de unboxing-ervaring voor LYSS-klanten zouden verbeteren. Elke tas werd zorgvuldig ontworpen om de essentie van het merk te weerspiegelen, waarbij kracht, schoonheid en individualiteit werden toegevoegd, met een vleugje creativiteit van Studio Matti bij elke aankoop.
Print: Vrouwen Inspireren met Design

Onze expertise op het gebied van grafisch ontwerp werd ingezet bij het maken van de print uitwerking van LYSS, die dienen als uitingen van de waarden en missie van het merk. Van inspirerende postkaarten tot unieke cadeaubonnen, elk ontwerp werd gemaakt om vrouwen te inspireren hun uniekheid te omarmen en zich zelfverzekerd te voelen in hun eigen huid.
Winkelinrichting: Uitnodigende Ruimtes Creëren

Terwijl LYSS zich voorbereidde om haar fysieke winkels te openen, werkten we samen met het LYSS-team om gastvrije ruimtes te ontwerpen die de ethiek van het merk belichamen. Van etalagedisplays tot interieur bestickering, elk element werd zorgvuldig samengesteld om een sfeer te creëren waar vrouwen zich comfortabel voelen om hun persoonlijke stijl te verkennen.Het werken aan het LYSS-merk was een lonende reis van creativiteit en teamwork. Samen hebben we een merk gecreëerd dat zelfliefde, empowerment en individualiteit viert, en waar we trots op zijn. Terwijl LYSS blijft groeien en vrouwen overal inspireert, kijken we uit naar de impact van onze samenwerking.

Comments


bottom of page